A K C E 

Využijte níže uvedených nabídek a objednejte materiál na Vaší střechu za zvýhodněné akční ceny.

Platnost akce po celou dobu jejího zobrazení na webu www.strechyjokl.cz

Všechny krytiny si můžete fyzicky prohlédnout v našem střechoparku v Českých Velenicích.

Pošlete nám poptávku na celou střechu. Zavážíme kompletní střešní sortiment po celé ČR.

BETONOVÁ TAŠKA CLASSIC - PROSTĚ SÁZKA NA KLASIKU

Classic je charakteristický svým elegantním a symetrickým tvarem. Patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům. V modelové řadě lze vybrat ze čtyř barev: cihlově červené, červenohnědé, tmavohnědé a břidlicově černé.

 24,50 Kč/ks

 245,- Kč/m2

Okno střešní Roto Designo R79K WD 7/11 Al výsuvně kyvné

výsuvně kyvné, klika na spodní hraně křídla, bílý plastový rám, trojsklo Standard, kování s uzamykáním, zateplovací blok, Al oplechování, šířka 740 mm, výška 1 180 mm

Bílé plastové střešní okno s výsuvně kyvným systémem otevírání. Klika se nachází na spodní hraně křídla. „Just Clean“ antimikrobiální klika. Inovativní povrchová úprava okamžitě působí proti mikrobům, jako jsou bakterie a plísně. Okno umožňuje bezpečnostní mycí polohu a spárové přivětrávání. Jedná se o variantu s předmontovaným zateplovacím blokem WD po obvodu rámu. Zasklení tepelně izolačním bezpečnostním trojsklem s povrchovou úpravou proti rosení.

9.999,- Kč/ks

Světlovod s pevným tubusem Velux TWR OK14 2010

do šikmých střech s profilovanou střešní krytinou do 120 mm, sklon střechy 15–60 °, délka tubusu 1–1,7 m, průměr tubusu 350 mm, odrazivost až 98 %.

Světlovody umožňují osvětlení přirozeným denním světlem v prostorách, kde nelze osadit střešní okno. Jsou vhodné do chodeb, koupelen, šaten apod. Intenzivní osvětlení zaručují tubusy s vysoce odrazivým povrchem.

8.599,- Kč/ks

BRAMAC Classic Protector Plus

Betonová krytina BRAMAC Classic Protector Plus má společný profil s taškou Classic Star a Classic. Liší se však od sebe povrchovou úpravou. Technologie Protector Plus patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin na rozdíl od standardních tašek, kde je povrch tvořen několika vrstvami barvy, je na povrch tašky s technologií Protector PLUS aplikována vrstva mikrobetonu, který zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Na tuto vrstvu se dále aplikují speciální nástřiky v daném barevném odstínu. Výsledkem je velmi hladký a atraktivní povrch, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zároveň je zabezpečena zvýšená ochrana před usazováním nečistot, mechů a řas.

Barvy: cihlově červená, červenohnědá, tmavohnědá, ebenově černá

 37,- Kč/ks
370,- Kč/m2

BRAMAC Classic Star

Betonová krytina BRAMAC Classic Star představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Star je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochrannou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrované pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Barvy: terracotta, kaštanová, ebenově černá

37,20 Kč/ks
372,- Kč/m2

BRAMAC Tegalit Star

Betonová krytina BRAMAC Tegalit Star má rovný profil, klasické zbarvení, čisté linie - to jsou vlastnosti, které předurčují Tegalit Star jako krytinu vhodnou pro moderní architekturu. Harmonicky ladí s moderním designem budov a zvýrazňuje konstrukční prvky ze skla a dřeva. Povrchová úprava Star představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Star je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Vrstva mikrobetonu je přetažena i přes celou plochu předního řezu tašky. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Speciální, do povrchu integrované pigmenty odráží část infračerveného záření a tím omezují přehřívání střechy a podkroví.

Barvy: terracotta, červenohnědá, ebenově černá, zinkově šedá

41,20 Kč/ks
412,- Kč/m2

KMB Beta Elegant

Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou inovací osvědčeného a nejžádanějšího tvaru střešní krytiny na našem trhu. Taška má povrchovou úpravu Elegant, kterou tvoří dvojitý akrylátový nástřik v matném provedení. Střešní krytinu KMB BETA lze použít pro střechy se sklonem od 12°do 90°. Bezpečný sklon je 22°, minimální 12° (nutno dodržet všechny doplňkové opatření). Na 1m²je potřeba 10ks.

Barvy: cihlově červená, višňová, hnědá, černá

22,20 Kč/ks
222,- Kč/m2

 KMB Hodonka Briliant

Hodonka je betonová střešní krytina s novým profilem, který vytváří na střeše zajímavé efekty. Barevná povrchová úprava s leskem označovaná jako Briliant je odlišná na první pohled a řadí tašku mezi exkluzivní krytiny. Taška je profilovaná drážková vyrobená z jemnozrnného probarveného betonu. Její povrch je opatřen speciálním akrylátovým nástřikem s leskem. Lze použít pro krytí střech od 12°do 90°. Bezpečný sklon je 22°, minimální 12°.

Barvy: cihlově červená, višňová, hnědá, černá

27,20 Kč/ks
272,- Kč/m2

Betonpres Optimal

Střešní taška Betonpres Optimal je z probarveného betonu, má matnou povrchovou úpravu a je dostupná v pěti barevných provedeních. Výrazný vzhled zaoblených středních částí kontrastuje s plochými vodními kanálky. Matná střecha je optimálním řešením pro rodinné domy a ostatní stavby s běžnými estetickými požadavky.

Barvy: cihlová, višňová, červenohnědá, tmavohnědá, břidlicově černá

23,90 Kč/ks
239,- Kč/m2

Betonpres Exclusiv

Střešní taška Betonpres Exclusiv je z probarveného betonu, má lesklou povrchovou úpravu a je dostupná v pěti barevných provedeních. Výrazný vzhled zaoblených středních částí kontrastuje s plochými vodními kanálky. Je exkluzivním řešením pro objekty s vysokými estetickými požadavky. Taška má hydrofobizovaný povrch a proto kapky na střeše utváří rychle se odvalující kuličky vody. Tím dochází k rychlému odvodu nečistot ze střechy a není zde prostor pro usazování mechů a lišejníků.

Barvy: cihlová, višňová, červenohnědá, tmavohnědá, břidlicově černá

25,80 Kč/ks
258,- Kč/m2

Tondach Hranice 11

Keramická taška Tondach Hranice 11 je moderní verze nejklastičtější tašky francouzského typu. Je to drážková posuvná taška, která se pokládá vždy do vazby s použitím polovičních tašek. Konstrukce drážek umožňuje kladení na střešní latě o roztečích 340 - 400 mm. Boční drážky a vodní drážka v hlavové části zvyšují těsnost krytiny proti extrémním klimatickým podmínkám. Tyto vlastnosti umožňují jednoduché, přitom kvalitní a bezpečné pokrytí střechy s posunem až o 60 mm.Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Spotřeba od 10,8 ks/m2.

326,- Kč/m2 - režná
389,- Kč/m2 - červená engoba
385,- Kč/m2 - hnědá engoba
382,- Kč/m2 - černá engoba
486,- Kč/m2 - glazura Amadeus červená a černá

Tondach Samba 11

Keramická taška Tondach Samba 11 je velkoformátová taška s profilem nízké vlny, která působí v ploše velice harmonicky. Má spojitý systémem drážek v hlavové i boční části, poskytující krytině vynikající těsnost střešního pláště proti bouřkovým dešťům a umožňuje pokládání tašek na střechy ve velmi nízkých sklonech. Navíc je možný posuv v krycí délce až o 25 mm, čímž je vhodná i pro rekonstrukce střech s nízkým sklonem. Spotřeba od 11,5 ks/m2.

321,- Kč/m2 - režná
366,- Kč/m2 - červená a hnědá engoba
374,- Kč/m2 - černá engoba
476,- Kč/m2 - glazura Amadeus červená
486,- Kč/m2 - glazura Amadeus černá
469,- Kč/m2 - glazura Amadeus hnědá

Tondach Brněnka 14

Konstrukce posuvné pálené střešní tašky Brněnka 14 klasického formátu umožňuje kladení na střešní latě o roztečích 280 - 340 mm.

Svým dvojitým drážkováním v boku a vodní drážkou v hlavové části zaručuje spolehlivé a pevné spojení odolné vůči extrémním klimatickým podmínkám s posunem při pokládce až o 60 mm.

Spotřeba od 14,5 ks/m2.

326,- Kč/m2 - režná
383,- Kč/m2 - červená, hnědá, černá engoba
493,- Kč/m2 - glazura Amadeus červená a černá

Tondach Figaro 11

Keramická taška Tondach Figaro 11 je velkoplošná posuvná taška moderního minimalistického hladkého tvaru, vytváří při položení klidnou rovnou hladkou strukturu odlišující se od ostatních typů tašek. Drážky ve vertikálním i horizontálním směru zajišťují ochranu podstřeší v náročných klimatických oblastech. Moderní velkoplošný formát umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí s možností posuvu o 25 mm.

Spotřeba 11 ks/m2

369,- Kč/m2 - režná
380,- Kč/m2 - červená engoba
372,- Kč/m2 - hnědá engoba
400,- Kč/m2 - černá engoba
536,- Kč/m2 - glazura Amadeus černá